Lista uczestników

BIEGI PIĄTEK 25.08

Kategoria OPEN

Trasa Dziecięca (szarfowana)

  1. Małgorzata Gaczyńska i Wiktoria Gaczyńska
  2. Dawid Dobak, Grażyna Dobak, Jakub Dobak (FC Dobaki)

Trasa Rodzinna

  1. Arkadiusz Tomczak i Hanna Tomczak
  2. Kornel Zieliński i Daniel Zieliński
  3. Krzysztof Szymański, Piotr Kazuś
  4. Kamila Jakubowska, Jakub Jakubowski, Małgorzata Jakubowska, Hubert Jakubowski (Jakubowska Banda)
  5. Katarzyna Hałas, Magdalena Hałas, Łukasz Hałas

Kategoria SPORTOWA

  1. Natalia Biegała K-35 (Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowego)
  2. Marcin Gaczyński M-21 (JW 5700 Międzyrzecz)
  3. Agnieszka Filipiak K-40
  4. Marek Filipiak M-40
  5. Tymoteusz Łukaszyk M-21
  6. Maciej Gramacki M-35
  7. Paweł Górczyński M-35 (NAPIER…ACZE)
  8. Paweł Chołody M-40 (CSWLad)
  9. Paweł Wolniewicz M-40
  10. Tomasz Nawrocki M-35 (KB Gepard)
  11. Piotr Zamiara M-35 (KB Hades Poznań)
  12. Przemysław Szarlik M-45
  13. Tomasz Zieliński M-10
  14. Joanna Trafas K-45
  15. Maria Gorczyca K-21 (WKS Grunwald)
  16. Magdalena Gorczyca K-45 (KS Hades)
  17. Jacek Gorczyca M-45 (KS Hades)
  18. Kacper Cieślawski M-21 (AR Poznań)

BIEGI SOBOTA 26.08

Kategoria OPEN

Trasa Dziecięca (szarfowana)

  1. Małgorzata Gaczyńska i Wiktoria Gaczyńska
  2. Agata Gramacka, Iga Gramacka, Tomasz Gramacki
  3. Agnieszka Gruhn i Helena
  4. Adam Dudczak, Kamila Dudczak, Filip Dudczak, Maja Dudczak, Matylda Dudczak (elfy z wildy)
  5. Joanna Sokolnicka, Marianna Stanisławska, Jaś Stanisławski (Wakacje z Dziadkami)
  6. Hanna Warguła, Aleksander Warguła, Leonek Warguła
  7. Wiktor Modrzejewski

Trasa Rodzinna

  1. Jarosław Majtas, Daniel Kalemba , Alan Majtas (Maniaki)
  2. Maria Małecka- Modrak, Dariusz Modrak, Sonia Modrak, Iga Modrak
  3. Jan Gramacki
  4. Przemysław Linkner, Jakub Linkner, Adam Krąkowski
  5. Kornel Zieliński i Daniel Zieliński
  6. Maria Porzucek, Antonina Porzucek, Jacek Porzucek
  7. Danuta Szymańska, Marek Szymański, Michał Szymański
  8. Agnieszka Statucka, Hubert Statucki, Amelia Statucka, Konrad Statucki
  9. Tomasz Nawrocki, Beata Nawrocka, Kasia Łatyszew, Zosia Nawrocka, Lena Łatyszew (KS Naprzód Rakownia)
  10. Paweł Sobczak, Anna Sobczak, Natalia Sobczak
  11. Tomasz Warguła, Antoni Warguła

Kategoria SPORTOWA

  1. Natalia Biegała K-35 (Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowego)
  2. Marcin Gaczyński M-21 (JW 5700 Międzyrzecz)
  3. Agnieszka Filipiak K-40
  4. Marek Filipiak M-40
  5. Maciej Gramacki M-35
  6. Paweł Górczyński M-35 (NAPIER…ACZE)
  7. Krzysztof Gruhn M-21 (Oriento Expresso Team)
  8. Paweł Chołody M-40 (CSWLad)
  9. Paweł Wolniewicz M-40
  10. Tomasz Nawrocki M-35 (KB Gepard)
  11. Edyta Kępińska K-50
  12. Paweł Ignaczak M-35 (DTS)
  13. Piotr Zamiara M-35 (KB Hades Poznań)
  14. Przemysław Szarlik M-45
  15. Tomasz Zieliński M-10
  16. Joanna Trafas K-45
  17. Agnieszka Naudziunas K-35 (Przyszliśmy Popatrzeć)
  18. Wojciech Szkoła M-35 (Przyszliśmy Popatrzeć)
  19. Justyna Ozga K-21
  20. Aleksandra Kostecka K-21
  21. Adam Kostecki M-21
  22. Maria Gorczyca K-21 (WKS Grunwald)
  23. Magdalena Gorczyca K-45 (KS Hades) 
  24. Jacek Gorczyca M-45 (KS Hades)
  25. Dominik Kujawa M-12
  26. Michał Hałas M-35
  27. Kacper Cieślawski M-21 (AR Poznań)
  28. Tomasz Klasa M-21 (KB Hades Poznań)

BIEG FAKULTATYWNY SOBOTA NOC 26.08

Dystans KRÓTKI

  1. Joanna Trafas K-45
  2. Tomasz Warguła, Antoni Warguła

Dystans ŚREDNI

  1. Agnieszka Filipiak
  2. Marek Filipiak

Dystans DŁUGI

  1. Natalia Biegała (Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowego)
  2. Maciej Gramacki
  3. Paweł Górczyński (NAPIER…ACZE)
  4. Paweł Chołody M-40 (CSWLad)
  5. Paweł Wolniewicz M-40
  6. Tomasz Nawrocki M-35 (KB Gepard)
  7. Kacper Cieślawski M-21 (AR Poznań)