Wyniki

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

Międzyczasy:

Piątek

Sobota

Sobota noc

Kategoria OPEN

Trasa Dziecięca

Miejsce Zawodnicy Czas piątek Czas sobota Czas łączny Klub
 1.  Dawid Dobak, Grażyna Dobak, Jakub Dobak  44:57  32:45  77:42  FC Dobaki
 2.  Małgorzata Gaczyńska i Wiktoria Gaczyńska  36:15  45:45  82:00
 Hanna Warguła, Aleksander Warguła, Leonek Warguła  41:44
 Agata Gramacka, Iga Gramacka, Tomasz Gramacki  43:58
Mateusz Niedbała, Weronika Niedbała, Maria Niedbała, Olga Dzwonnik   44:21
 Joanna Sokolnicka, Marianna Stanisławska, Jaś Stanisławski  91:19  Wakacje z Dziadkami
Tosia Konarczak, Marysia Konarczak, Anna Konarczak 102:20
 Adam Dudczak, Kamila Dudczak, Filip Dudczak, Maja Dudczak, Matylda Dudczak 103:02 elfy z wildy
Agnieszka Gruhn i Helena 105:26

Trasa Rodzinna

Miejsce Zawodnicy Czas piątek Czas sobota Czas łączny Klub
 1.  Kornel Zieliński i Daniel Zieliński  24:58 27:45 52:43
Kamila Jakubowska, Jakub Jakubowski, Małgorzata Jakubowska, Hubert Jakubowski  21:41  Jakubowska Banda
Arkadiusz Tomczak i Hanna Tomczak  23:56
Krzysztof Szymański, Piotr Kazuś  28:55
Katarzyna Hałas, Magdalena Hałas, Łukasz Hałas  58:51
Paweł Sobczak, Anna Sobczak, Natalia Sobczak   24:28
Jarosław Majtas, Daniel Kalemba , Alan Majtas    31:56  Maniaki
Tomasz Nawrocki, Beata Nawrocka, Kasia Łatyszew, Zosia Nawrocka, Lena Łatyszew   32:01 KS Naprzód Rakownia
Jan Gramacki   33:07
Danuta Szymańska, Marek Szymański, Michał Szymański  33:50
Agnieszka Statucka, Hubert Statucki, Amelia Statucka, Konrad Statucki  36:30
Tomasz Warguła, Antoni Warguła  39:34
 Przemysław Linkner, Jakub Linkner, Adam Krakowski  41:51
Maria Małecka- Modrak, Dariusz Modrak, Sonia Modrak, Iga Modrak 43:31
Maria Porzucek, Antonina Porzucek, Jacek Porzucek   51:22

Kategoria SPORTOWA

Kategoria K/M-10

Miejsce Zawodnicy Czas piątek Czas sobota Czas łączny Klub
1. Tomasz Zieliński 35:57  21:38 35:57  57:35 KS Hades Poznań
 2. Gabriela Zamiara  24:36  36:52  61:28 KS Hades Poznań

Kategoria M-21-39

Miejsce Zawodnicy Czas piątek Czas sobota Czas łączny Klub
 1. Maria Gorczyca  21:14  47:33  68:47  WKS Grunwald Poznań
 2. Paweł Górczyński  23:21  47:35  70:56  NAPIER…ACZE
 3. Marcin Gaczyński 25:27  50:42  76:09  JW 5700 Międzyrzecz
 4.  Piotr Zamiara 24:01  64:44  88:45  KS Hades Poznań
 5.  Kacper Cieślawski  30:42  89:30  120:12  AR Poznań
 6.  Tomasz Nawrocki  38:16  100:14  138:30  KB Gepard
 Maciej Gramacki 26:07
 Dairusz Konarczak  44:56  KS Hades Poznań
 Tomasz Klasa  51:35  KS Hades Poznań
 Krzysztof Gruhn 53:06  Oriento Expresso Team
 Michał Hałas  84:51
 Adam Kostecki  128:36
Agnieszka Naudziunas  nkl Przyszliśmy Popatrzeć
 Wojciech Szkoła  nkl  Przyszliśmy Popatrzeć
Tymoteusz Łukaszczyk  nkl

Kategoria M-40+

Miejsce Zawodnicy Czas piątek Czas sobota Czas łączny Klub
 1.  Jacek Gorczyca 24:57  44:31  69:28  KS Hades
 2.  Paweł Wolniewicz 29:57  47:47 77:44
 3.  Przemysław Szarlik  27:05  52:22  79:27
4. Marek Filipiak   35:04  61:06  96:10

Kategoria K-21+

Miejsce Zawodnicy Czas piątek Czas sobota Czas łączny Klub
 1.  Magdalena Gorczyca  27:54  56:23  84:17  KS Hades Poznań
 2.  Natalia Biegała 63:06 72:13  135:19  Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowego
 3.  Joanna Trafas 49:49  89:28  139:17
 4.  Agnieszka Filipiak 74:16  73:58  148:14
Anna Matyba  39:25  WKS Grunwald Poznań
 Agata Gramacka  58:02
 Edyta Kępińska  105:24
Aleksandra Kostecka  168:32
Justyna Ozga  168:34

 

WYNIKI – BIEG SOBOTA NOC

Międzyczasy

Dystans KRÓTKI

  1. Jan Gramacki, Maciej Gramacki 61:36
  2. Tomasz Warguła, Antoni Warguła 66:56

Dystans ŚREDNI

  1. Agnieszka Filipiak 78:24
  2. Marek Filipiak 78:26

Dystans DŁUGI

  1. Tomasz Nawrocki  (KB Gepard) 65:23
  2. Paweł Wolniewicz M-40 75:52

WYNIKI – BIEGI SOBOTNIE

Międzyczasy

Kategoria OPEN

Trasa Dziecięca (szarfowana)

  1. Dawid Dobak, Grażyna Dobak, Jakub Dobak (FC Dobaki) 32:45
  2. Hanna Warguła, Aleksander Warguła, Leonek Warguła 41:44
  3. Agata Gramacka, Iga Gramacka, Tomasz Gramacki 43:58
  4. Mateusz Niedbała, Weronika Niedbała, Maria Niedbała, Olga Dzwonnik 44:21
  5. Małgorzata Gaczyńska i Wiktoria Gaczyńska 45:45
  6. Joanna Sokolnicka, Marianna Stanisławska, Jaś Stanisławski (Wakacje z Dziadkami) 91:19
  7. Tosia Konarczak, Marysia Konarczak, Anna Konarczak 102:20
  8. Adam Dudczak, Kamila Dudczak, Filip Dudczak, Maja Dudczak, Matylda Dudczak (elfy z wildy) 103:02
  9. Agnieszka Gruhn i Helena 105:26

Trasa Rodzinna

  1. Paweł Sobczak, Anna Sobczak, Natalia Sobczak 24:28
  2. Kornel Zieliński i Daniel Zieliński 27:45
  3. Jarosław Majtas, Daniel Kalemba , Alan Majtas (Maniaki) 31:56
  4. Tomasz Nawrocki, Beata Nawrocka, Kasia Łatyszew, Zosia Nawrocka, Lena Łatyszew (KS Naprzód Rakownia) 32:01
  5. Jan Gramacki 33:07
  6. Danuta Szymańska, Marek Szymański, Michał Szymański 33:50
  7. Agnieszka Statucka, Hubert Statucki, Amelia Statucka, Konrad Statucki 36:30
  8. Tomasz Warguła, Antoni Warguła 39:34
  9. Przemysław Linkner, Jakub Linkner, Adam Krakowski 41:51
  10. Maria Małecka- Modrak, Dariusz Modrak, Sonia Modrak, Iga Modrak 43:31
  11. Maria Porzucek, Antonina Porzucek, Jacek Porzucek 51:22

Kategoria SPORTOWA

Kategoria K/M-10

  1. Tomasz Zieliński (KS Hades Poznań) 35:57
  2. Gabriela Zamiara (KS Hades Poznań) 36:52

Kategoria M21-39

  1. Dairusz Konarczak (KS Hades Poznań) 44:56
  2. Maria Gorczyca (WKS Grunwald) 47:33
  3. Paweł Górczyński (NAPIER…ACZE) 47:35
  4. Marcin Gaczyński (JW 5700 Międzyrzecz) 50:42
  5. Tomasz Klasa (KS Hades Poznań) 51:35
  6. Krzysztof Gruhn (Oriento Expresso Team) 53:06
  7. Piotr Zamiara (KS Hades Poznań) 64:44
  8. Michał Hałas 84:51
  9. Kacper Cieślawski (AR Poznań) 89:30
  10. Tomasz Nawrocki (KB Gepard) 100:14
  11. Adam Kostecki 128:36
  12. Agnieszka Naudziunas (Przyszliśmy Popatrzeć) nkl
  13. Wojciech Szkoła (Przyszliśmy Popatrzeć) nkl

Kategoria M-40+

  1. Jacek Gorczyca (KS Hades Poznań) 44:31
  2. Paweł Wolniewicz 47:47
  3. Przemysław Szarlik 52:22
  4. Marek Filipiak 61:06

Kategoria K-21+

  1. Anna Matyba (WKS Grunwald Poznań) 39:25
  2. Magdalena Gorczyca  (KS Hades Poznań) 56:23
  3. Agata Gramacka 58:02
  4. Natalia Biegała (Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowego) 72:13
  5. Agnieszka Filipiak 73:58
  6. Joanna Trafas 89:28
  7. Edyta Kępińska 105:24
  8. Aleksandra Kostecka 168:32
  9. Justyna Ozga 168:34

 

WYNIKI – BIEGI PIĄTKOWE

Międzyczasy

Kategoria OPEN

Trasa Dziecięca (szarfowana)

  1. Małgorzata Gaczyńska i Wiktoria Gaczyńska 36:15
  2. Dawid Dobak, Grażyna Dobak, Jakub Dobak (FC Dobaki) 44:57

Trasa Rodzinna

  1. Kamila Jakubowska, Jakub Jakubowski, Małgorzata Jakubowska, Hubert Jakubowski (Jakubowska Banda) 21:41
  2. Arkadiusz Tomczak i Hanna Tomczak 23:56
  3. Kornel Zieliński i Daniel Zieliński 24:58
  4. Krzysztof Szymański, Piotr Kazuś 28:55
  5. Katarzyna Hałas, Magdalena Hałas, Łukasz Hałas 58:51

 

Kategoria SPORTOWA

Kategoria K/M-10

  1. Tomasz Zieliński (KS Hades Poznań) 21:38
  2. Gabriela Zamiara (KS Hades Poznań) 24:36

Kategoria M-21-39

  1. Maria Gorczyca (WKS Grunwald) 21:14
  2. Paweł Górczyński (NAPIER…ACZE) 23:21
  3. Piotr Zamiara (KB Hades Poznań) 24:01
  4. Marcin Gaczyński (JW 5700 Międzyrzecz) 25:27
  5. Maciej Gramacki 26:07
  6. Kacper Cieślawski (AR Poznań) 30:42
  7. Tomasz Nawrocki (KB Gepard) 38:16
  8.  Tymoteusz Łukaszyk nkl

Kategoria M-40+

  1. Jacek Gorczyca (KS Hades Poznań) 24:57
  2. Przemysław Szarlik 27:05
  3. Paweł Wolniewicz 29:57
  4. Marek Filipiak 35:04

Kategoria K-21+

  1. Magdalena Gorczyca (KS Hades Poznań) 27:54
  2. Joanna Trafas 49:49
  3. Natalia Biegała (Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowego) 63:06
  4. Agnieszka Filipiak 74:16